Kedimin Ağız Kokusu

Siyamask

Bazı zamanlar kedimin ağız kokusu oluyor. Bunun için önerebileceğiniz ürünler var mı?

6 CEVAP

Ozgvl

Veterinere danışmadan ürün kullanmanızı önermem. Kedilerin kolay kolay ağzı kokmaz bir problemi olabilir. Veterinere problemi anlatıp muayene ettirmenizi öneririm.

izmirle

Muhtemelen mama kaynaklıdır veya bir ağız enfeksiyonu olabilir. Geçmiş olsun

D-O

Eger suyu mamasinin yanındaysa icmiyor olabilir. Su kabini mamasindan uzak bir yere koyabilirsiniz

D-O

Ürün olarak, gimcat dental odul mamasi oneririm. Bir de dislerini fircalayabilirsiniz. Ben trixie dis temizleme jeli ve cocuk dis fircasi kullaniyorum bir suredir.

Siyamask

Veterinerimizle iletişime geçtik. Şükür sorunumuz yok. Bazı zamanlar oluyordu. Su fazla içmediği görüşünde ki gözlemledim. Sanırım su pınarı alacağım.

hazal11

tartar olabilir veterinerinize danisin