Kısır Mama Önerirmisiniz

kuruvasan

Arkadaşlar iyi akşamlar dilerim ilk önce sizden kısır kedi maması onermenizi isteyeceğim butcem max 200 şuan nd kullanıyorum daha 1 ay olmadı indirimde almıştım dedim iyi gelirse bütçeye az bisey daha ekler alirim demiştin ama çokta iyi gelmedi tüy dökmeye başladı :( belkide tavuklu kullandigimdandir bilmiyorum ama bugün tekrar baktım fiyatı artmış ozamanki baktığım fiyata göre bundan önce de exclusion kullanıyordum onuda 7 8 aydır kullandım bulması zorlaşıyodu tavuklu olanıda kedim sevmemişti normalde ayrım yapmaz ama exclusion da sevmedi nedense ondan nd denemek istedim ondada tüyleri yumuşacık oldu ama tüy dökmeye başladı işte onerilerinize açığım proplanı exclusion dan önce kullanmıştım oda aşırı tüy dökümü yaptı şuan aklımda hills var nasıl mamadir advanceyide duymustum o nasıldır acaba hem içerik olarak hem kullanıcı memnunlugu olarak şimdiden teşekkürler önerileriniz için

4 CEVAP

bayranc

Veterinere danış ve veterinerde satılan mamalardan deneyebilirsin virbac rc nin veteriner serisi artık fiyata yapcak bi şey yok bu gündemde ucuz diye bi şey kalmadı :)

Sinemsf

Obivan kullanıyoruz biz uzun süredir 4 kedimde iştahla yiyor. 20 kg 1er kiloluk paketlerde uyguna geliyor hemde bayatlamıyor

cooheaven

Hills alabilirsiniz getir çarşıda 1,5kg lıklar satılıyor ve petshop ürünlerinde indirim var. Konumdan konuma değişiyor isterseniz bir bakın ben de 1,5kg lık alacağım 195 tl diyor 25 tl de indirimim olduğu için 170 tlye tekabül ediyor. Sizin konumunuza göre daha uygun fiyatlı olabilir :)

kuruvasan

Upp