Kedim Durgunlasti Acaba Neden

Arkadaslar benim kedim cok durgunlasti bu aralar cogunlukla uyuyor istahida az cok az yiyor hareketleri yavasladi ve azaldi onceden cok hareketliydi hep yanimiza geliyordu birde simdi pek gelmemeye basladi 11 aylik martta bir yasina gircek internetten biraz arastirdim sanirim erkek kediler ciftlesme zamanina gelince boyle oluyormus kisirlastirsak duzelirmi acaba yada acaba depresyona falan mi girdi

6 CEVAP

betulbakioglu

neden veterinere goturmuyosunuz ciddi bisey bu

Sinemsf

Aşıları tam mı acaba?
Şuanda yeme içme sıkıntısı yaşıyorsa operasyon bağışıklığı iyice düşürür herhangi bir hastalık ortaya çıkabilir.
Hekimin kontrolünden geçmesi en iyisi olacaktır.

Ozzey

Merhaba
Aynisini biz de yasiyoruz. Dun goturdum veterinere gotursum.. 7 yasinda kisir 6 kilo. Gorunur birsey yok dedi. Iyi gozukuyor dedi. Testler yapmak lazim dedi. Mamasiniyasi ve kilosundan dolayi degismek lazim dedi. Mamayi ptesi alacagiz vibra v1 kilo kontrollu yasli kedi mamasi. Suan test yaptiramayacagimizdan simdilik immunex surup yazdi. Durumuna gore bir daha gidecegiz. tuvaletini takip edin ishal var mi duzenli yapiyor mu. Bizimkinde tuvalette sikinti yok. Duzenli normal yapiyor.

Kedinin küçük. Böyle genç kediler de viral hastalıklar olabiliyor. Bence bir muayene ettirin. Çünkü genç kediler çok fazla oynar diğer kedilere nazaran

Acilen Veteriner e götürmenizi öneririm. Ciddi bir durum Söz konusu olabilir.

Bizim veteriner bir akrabamiz var ona sordum simdi cevap bekliyorum veterinerede goturucem en kisa zamanda ins hasta degildir yani davranislari degisti görünürde birsey yok evet genc ve öncdeden cok hareketliydi simdi durgun hareketlensin eskisi gibi diye herseyi yaptik ama yok ayni