Kedimin Midesi Ağzına Geliyor Gibi

bayranc

kedim 4 yaşında kısır virbac kullanıyoruz diyet mamasından normal mamasına geçiş yaptık. Geçiş süreci klasik biraz eski biraz yeni mama falan ama normal mamayı yemeye başladıktan sonra ağzına midesi geliyormuşta geri yutkunuyomuş gibi haraket yapıyor kusmadı sadece yutkunma haraketi yapıp duruyo başına gelen oldu mu?

2 CEVAP

Palyaco

Hassas mide için olan mamalara yönelin

D-O

Biraz daha takip edin bence. Bu surecte eski mamasini daha cok yeni mamasini daha az koyarak verebilirsiniz