Kısırlaştırma Sonrası

KEDİMİZİ BUGÜN KISIRLAŞTIRDI VETERİNİMİZ EVE GİDİNCE BİR YERE YATAR UYUR DEMİŞTİ (12:30 GİBİ BİTTİ AMELİYAT) (ŞUAN SAAT 21:15) AMA HALA HİÇ UYUMADI BEN DE ENDİŞELENİYORUM SEBEBİ NEDİR? BU NORMAL Mİ ?

5 CEVAP

cat_expert

Niye endişelendiğinizi anlamadım.

Uyumaması daha iyi demek ki anestezi etkisinden çıkmış, yarın da hareketlenmeye başlar.

YAZMAYI UNUTTUM KEDİ ERKEK MAMA VE SU İHTİYACINI GİDERDİ (TUVALET İHTİYACINI GİDERMEDİ)

Ozzey

Merhaba
Veteriner hekiminizi arayip bir danisin. Bir de kisirlastirma sonrasi genelde yemek yemiyorlar. Islak mama bir kac gun islak mama verin. Az su icip yemek yer. Ama hic kalkmadan uyuyorsa bir danisin veterinere.

Ozzey

Yemek yeyip icmedigi icin tuvalete gidememesi normal. Yedikten sonra gider.

Bazı kedilerin daha kolay geçiyor operasyon sonrası özellikle erkek kedilerin. Annemin kedisi de öyleydi kısurlaştırdıktan sonra gayet normalmiş gibiydi. Yemeğini de yemiş suyunu da içmiş endişelenmenize gerek yok bence