Bazı Yerler Bedava Bazi Yerler Ücretli Sanırım ?

MiaDamlaa

Kedi tırnak kesimi ne kadar ? Bazı yerlerde demeden kesiyorlarmis ama yinede fiyat bilen ben tırnak makası aldım ama durmuyor kesemiyorum önceden kesiyordum ama iyice şımardı prenses. Fiyat bilen

11 CEVAP

ayseeny

Ben kedimin tırnaklarını aşıdan sonra kestiriyorsam ücret almıyorlar. Ekstra kesmeyede almıyor ücret. Ama yabancı bir yerde kestirdiğim zaman 10 lira verseniz yeter diyorlar

martha

30 lira diye hatırlıyorum

Bazi yerlerde butun asilarini yaptirdiginizda ucretsiz kesiyorlar
Bir yerde max. Fiyat olarak 22 tl gormustum diye hatirliyorum ama yaniltmayim emin degilim yanlista hatirliyor olabilirim
Ben kedimizin tirnaklarini kestirmiyorum:)

miasugok

Benim veterinerim de almıyor tırnak kesiminden para ama her gittiğimde de kestiremiyorum kalabalıksa falan utanıyorum söylemeye. 15 20 lira bi şey alsa rahat rahat kesin derdin bedava olunca çekimiyorum:(

MiaDamlaa

Aşırı uzadı kanatıyor artık :) ufacık bi işleri var 30 tl mi aliyolar millet nerden para kazancağını şaşırmış

Banada 30 tl pahali geldi

MiaDamlaa

Rahat dursa ben kesicem :d

ayseeny

Ne 30 yahu kazıklama bu resmen 5 dk lık iş alıyo makası kesiyo 10 lira ver gitsin günah

ilknrdaisy

Ben kendim kesiyorum ama aşı için vs gittiğimizde veterinerim tırnaklarına bakıyor kendi bana hiç sormadan kesiyor hiçte ücret almiyor. Hususi tırnak için gittiğinizde ücret alırlar tahminimce

ilknrdaisy

Uykulu bir aninda çaktırmadan kesenilirsiniz benim kedimde durmuyordu hep en boş anında yakalıyorum:D tirnaginin sadece sivri yerini bile alsanız yeterli olacaktır ben çok dibe girmiyorum

MiaDamlaa

Bende çok dibe girmiyorum ama benimki oylr bir şey ki hemen uyanıyor :d