Kedimin Ön Minim Dişi Düştü

Siyahinsahibi

kedim yetişkin olmasına ragmen önündeki süt gibi olan minim dişinin biri düştü bugün sabah oldu kanama olmadı kökünden çıkmış kedimin diş etlerinde enfeksiyon vardı veterinerim damla önerdi onu kullandım onun hariçinde diş etlerine başka bir şey uygulamadım neden oldu bu durumu yaşıyan var mı ya çok koşup kafasını kendiliginden çarpan bi kedi normalde de

3 CEVAP

D-O

Kediniz yetiskinmis, bu durumda dis degistirme oldugunu sanmiyorum. Enfeksiyon kaynakli bir dis kaybi yasamis olabilir. Bence veterinere danismalisiniz

Warriorsans

En öndeki minik dişleri şansın da eksik, neyden kaynaklı bilmiyorum ama oluyor kedilerde böyle. Büyük ihtimalle sizinkisi enfeksiyon kaynaklı olmuş olabilir

Siyahinsahibi

diş etinde kızarmalar olmuştu enfeksiyon daha ileri gitmeden direk damla kullandım şuan daha iyi enfeksiyon ilerlediğinde daha fazla dişler mi dökülüyor