Kısırlaştırmadan Sonra

cooheaven

Dün kedimi kısırlaştırdım bugün taburcu olup eve geldiğimizde ilk başlarda gayet hareketliydi hatta masaya falan zıplamaya çalışmıştı. Ama şu son 1-2 saattir sürekli uyuyor uyanıp mamasını yiyor sonra geri uyuyor. Yorgunluğunu atsın daha iyi olsun diye dokunmuyorum. Yarın 2.günümüz daha dinç olabileceğini düşünüyorum, o yüzden onu hoplatıp zıplatmadan koşturmadan oynayabileceğim oyunlar var mı? Kafası dağılsın eğlensin istiyorum biraz.

1 CEVAP

D-O

Telefondan kediler icin videolar acip izletebilirsiniz. “Cat tv” veya “sensory videos for babies” diye aratip bakabilirsiniz. Benim kedim ozellikle kus olan videolari izlemeyi cok seviyor. Bazen telefonun arkasinda bakiyor kus var mi diye :D

Bir de mouse for cats diye bir oyun var kediler icin. Benim kedim o oyunu cok seviyor, ipadi onune koyuyorum o fareyi izliyor patileriyle ustune basiyor. Bazen izlerken ustunde uyuyakaliyor :D