Kedimin Kafası Neden Küçük

Besteyzc

Gövdesine oranla kedimin kafası küçük kalıyor bedeni büyüyüp kilo alırken yüzü sanki almıyor neden böyle acaba

5 CEVAP

cat_expert

Kedinizin cinsiyeti, cinsi ve yaşı nedir?

cat_expert

7.5 aylık kedi halen yavru sayılır ve gelişimini tamamlamamıştır kilo dağılımı bu zamanlarda daha dengesiz olabilir 1 yaşından sonra yetişkinliğe ulaştıktan sonra daha dengeli bir kilo dağılımı olur kafası da büyür. Özellikle kısırlaştırdıktan sonra hareketleri biraz daha ağırlaşıp kilo aldığında bu daha belirgin olacaktır.

Besteyzc

7.5 aylık erkek melez kedi ama neyin karması bilmiyorum sokak tekirle british kırma olduğunu düşünüyoruz

Besteyzc

Karşılaştırdık bakalım ilerleyen zamanlarda ne olacak teşekkürler

Besteyzc

Kisirlastirdik