Kedim Düşecek Diye Korkuyorum

stellabennett

kedim 5 aylık çok hareketli sürekli oradan oraya koşuyor oynuyor evimiz 2 katlı merdivenin en üst basamağına çıkıp ordan kendini sarkıtıyor düşecek diye korkuyorum düşse ne olur bilmiyorum ne yapmam lazım

1 CEVAP

cat_expert

2 metreden yüksek ise kediniz için risk oluşturur. Yavru kediler denge sağlama konusunda daha başarısızdır kendilerini tehlikeli durumlara sokabilirler. Bu durum için ya sarkıp düşebileceği alana yumuşak yastıklar yerleştirmelisiniz veya merdiven korkuluklarına file yaptırmalısınız.