Kobay Ve Yumuk İçin (Guniea Pig) Temizlik Ve Bakım Önerileri Olan Varmı?

Myfurballs

Genelde sıkıntı yaşadığım 2 konu var? Birincisi tüy kesimi, keserken çok da rahat durduklarını söyleyemem, çok fazla hareket etme gibi bir durumları var.(burada detay vermeliyim, kesinlikle elimde tutarak yapmıyorum bu eylemi rahat olduğundan emin olduktan sonra kesime başlıyorum ama bir kaç makas hareketinden sonra huzursuzlanıyor), İkinci konu tırnak kesimi, tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

1 CEVAP

Makas sesinden rahatsız olurlar çok ürkek hayvanlar