Kedime Yumurta Verebilrmiyim

Hakan7816

9 Aylık kedime yumurta vere bilirmiyim Zararı varmı

5 CEVAP

Ozzey

Merhaba haslayip verebilirsiniz.

Bu yaziyi da okuyun lutfen.
Www.petlebi.com/blog/kediler-yumurta-yiyebilir-mi

benim kedilerim severek yiyorlar. haşlanmış yumurta veriyorum ama eğer sizde verecekseniz sadece beyazını vermenizi öneririm sarısı boğazına sarabilir

Warriorsans

Haşlanmış yumurta verebilirsiniz Sağlıklı güzel bir besin onlar için. Bizimkiler en çok sarısını seviyor ben bütün şekilde veriyorum

Ozlemcakil

Benimki de daha 3 aylik ama ben simdilik gun asiri iyi pismis yumurta sarisi veriyorum , rasitizm var hafif derecede doktor bebekken aşabiliriz dedi , 1 kasik ev yogurdu oda isisinda ve gun asiri yumurta sarisi veriyorum ama iyice pismis olacak

emellkya

Bende kedime veriyordum bir sure veterinerim zarari olmaz ama tuy dokmesine sebep olur dedi alerjen madde oldugu icin. Kedime mamasi disinda yiyecek vermemeyi tercih ediyorum artik. Kaliteli mama alindigi surece gerekli tum vitaminleri tuketmis olur.