Kedim Zayıf Mı

stellabennett

kedim 5 aylık ve 2 kilo veteriner kilosu normal dedi ama bana görünüşü zayıf geliyor sizce normal mi

4 CEVAP

Warriorsans

Kilosu gayet iyi jelibonu bulduğumuzda 5 aylıktı ve 700 gr dı işte ona zayıf denir 😅

aslihan_e

Hayır normal, zayıf değil kesinlikle, zayıf olsa kaburgaları hafiften belli olur ve karnı içe doğru çökük durur. Daha 5 aylık, 2 kilo çok iyi. Zaten yetişkin kediler 3-4'lerde oluyor. Öyle olsa obezite riski taşırdı.

meov

benimki de 5 aylık. 2 kilo 200 gram. gayet normal bir kilo, zayıf değil.

kilosu gayet normal