Fotoğraftaki Kedinin Cinsi Nedir? Acil Cevap Verecek Birileri Varsa Sevinirim.

cemgul

Fotoğraftaki kedinin ırkını öğrenmek istiyorum.

2 CEVAP

dollfacepersian

British longhair cinsi golden shaded rengi. Bu ünlü kedi smootie ayrıca. Irkının en pahalı özel rengine sahip. Türkiye de bu rengin shorthair i var benim bildiğim

dollfacepersian

Şimdi baktım da longhair de varmış,yetiştirici de. Bu yetiştirici ev ortamında secereli scottish straght ve scottish fold yetiştiriyor. Scottish straght , british ırkı ile hemen hemen aynı görüntüye sahip olan bir ırk. (sadece kafa ve vücut da biraz boyut farkı oluyor)
https://www.instagram.com/p/BYv536IHhQ7/