Sıkıntı Olur Mu ?

Simba1741

İyi günler. Kedim 1 yaşında kısır, kısır mama kullanıyoruz normalde ama ailem farkında olmadan kısır olmayan purina mama almışlar 1 hafta oluyor. Şuan severek yiyor bir sıkıntısı yok mama bitene kadar devam etse sıkıntı olur mu ? Sonra tekrardan kısır mama ya geçiş yapacağız.

6 CEVAP

edadnmzr

Problem olmaz bittiğinde kısır mamaya devam edeceksiniz zaten. Uzun süre kullanmamak gerekiyor

Buketdur

Hiç birşey olmaz kullanabilirsiniz benim kedimde kısırlaştırdığımda kitten maması vardı bitene kadar kullandım bir sorun olmaz

Warriorsans

Kullanabilirsiniz bir sorun olmaz, bittiğinde zaten kısır mamasına dönersiniz.

NSukun

Çok ani kilo alımı olmadığı sürece sorun olmaz

Simba1741

Mama bitene kadar kullanabilir değil mi sonra kısır mamaya tekrardan dönücez