Kedimin Başında Elizebeht Yaklalıktan Sanırım Başında Sivri Sinek Isırığı Gibi Şişlik Var

Merhaba kedim 15 gündür elizebeht yakalık takılı daha çıkmayacak ama baş bölgesinde sivri sinek ısırığı gibi şişlikler oldu ve onları kaşımaya çalışıyor bu yakalıktan olabilir mi

2 CEVAP

yakalığın değdiği bir yeri mi yine de siz hekimize sorun ama benim kedimin esnerken kulakları kıvrılıyor ya yakalığına sürtüyordu oralar böyle kabarmıştı biraz hem iç taraf hem dış. dış kısma krem önermişti hekim geçti kısa sürede zaten. bir de yumuşak yakalıklar var kumaştan bir araştırın isterseniz daha uzun kalacaksa yakalığı değiştirirsiniz belki uygunsa çok daha rahat ve yumuşak görünüyor o yakalıklar.

Teşekkür ederim evet yakalının değdiği terler boyun çevresi birazda kulakların olduğu yer. Veteriner alerji dedi bir de krem verdi ama kaşıyıp kanatıyor