Acil ! Bu Nedir ?

Böyle bir yarayla karşılaştım bütün gün yanımda yoktu böyle bir şey bir yere mi sürttü desem ama daha farklı. Başka bir yerinde de yok çok şasırdım :(

8 CEVAP

Venusselin

kaşırken yapmış olabilir mi? umarım sadece böyledir

Tırnaklarını kesmiştim yara yapabilecek kadar sanmıyorum :/ ilk defa karsilasiyorum

Sulecrn

Tırnakları kesilmişse bir alerji yada böcek ısırması gibi bir durum olabilir vet. Hekime acil danişmalsiiniz

Yazdıklarım devrik olmuş sürekli yanimdaydi demek istedim. yarım saat kadar oluyordur odamdan cikmisti geldiginde bu sekildi

Kanama yok ama açık yara gibi duruyor deri merhemi sürsem şuan için mikrop kapmasindan korkuyorum. Terramycin var suan elimde surmekte sakinca olur mu

Anonymus985465

Baticon/Dr. Animal sürebilirsiniz.

D-O

Sanirim kafasinin ustunde ensesine dogru bir yer. Belki bir yerlerin altina girerken cikarken kendini yaralamistir?
Batikon veya antibiyotikli fucidin krem surebilirsiniz. Eger gecmezse ilhitap vs olursa veteriner hekime gitmeniz iyi olur. Simdilik yapilabilecek seyler bunlar gibi

Evet ense kısmı tam pire damlaşı uygulanan kısım tamamdır gözlemleyeceğim umarım ilerlemez :/