Kuma Onune Geleni Atiyor

betulbakioglu

Kedim 5 aylik ve agzina herseyi alip kumuna getirip ya ustune birakiyor ya da gomuyor kumlari etrafa saciyo kabda kum kalmiyo artik her gun 2 kere supuruyorum heryer yine kum sebebi nedir sizce herseyi alip kuma getirmesi?

3 CEVAP

Kucukken kediler kumlarıyşa oynuyorlar. Benimki de 6 aylık kumunun içinde oturuyor dkfkkfm yemeye çalışıyor kumunu. Büyüyünce geçicek endiselenmeyin, kapalı kum kabı iyi gelebilir.

betulbakioglu

ve kumda yatip o oyuncsgi ayaktaria ittiriyo disi bu arada kizginlikta mi anlayamadim ya

yavru kediler oyun için kumlarıyla oynayabiliyorlar ama biraz büyüyünce bırakacaktır diye düşünüyorum etrafa kum saçılma durumu için kapalı bir kum kabı almanızı öneririm sizin içinde emin olun çok rahat olacaktır alacaksanız büyük olanlardan alın kediler hep küçük kalmayacaklar hem onun için de rahat olur ve kediniz kızana girmek için küçük dahaca