Dişi Kedi Kısırlaştırma Sonrası Yardım Ediin

fatmanuur42

meraba dişi kedimi perşembe günü kısırlaştırıcam kısırlaşma sonrası nelere dikat etmem lazım hemen kendine gelirmi yada bişey olurmu çok korkuyorum lütfen bir kişi anlatabilirmi :(

1 CEVAP

Bence bu soruya veterineriniz daha kesin cevap verebilir kullanilan ilaclar(ilacin yan etkileri var)veterinerden veterinere gore degisebilir.mesela kedinizde kullanilan ilaca bagli kusma olacaksa mamada duzenleme gerekir.bunlari veterinerinizle konusmanizi oneririm.