Kisirlastirma Sonrasi Yara Açılması

cokomelli

kedim gecen hafta carsamba gunu kisirlastirildi ancak son iki gundur yarasi biraz acilmis gibi veteriner yarina kadar kapanmazsa tekrar dikis atacagini soyledi kendi kendine kapanir mi yoksa dikis kesinlikle gerekir mi

2 CEVAP

cat_expert

Yakalık takıyor muydunuz?

Yakalık yoksa yarasını kurcalamıştır. Yaranın ne kadar açıldığı önemli ufak bir açıklık ise kanama v.s. yoksa biraz bekleyin yakalık yoksa yarasını daha fazla kurcalayabilir.

cokomelli

yakalik takiyor ilk gunden cok nadir yetisebilirse yaliyor ama cok hareketli yataga falan zipliyor surekli ondan dolayi oldugunu dusunuyoruz kanama falan da yok