Uygun Patik Arıyorum.

ecuuee

arkadaşlar merhaba. 1 yaşında pug kızım var. zamanında barınaktan enfeksiyon kapmış ve biz de aylardır iyileştirmeye çalışıyoruz. havalar soğuduğu için veterinerimiz iyileşmesini desteklemesi açısından (üşüyüp ödemi arttırmaması için) yürüyüşe çıkarken patilerine de koruyucu bir şeyler giydirmemi tavsiye etti. balon tipi galoşlardan almıştım ancak çok terleme yapıyor dolayısıyla (saçma gelebilir ancak) patileri pişik oluyor. dolayısıyla ben de botlara bakmaya başladım. tavsiye edebileceğiniz bir bot var mı? trixienin neoprene botları var, onlar yardımcı olur diye düşünüyorum ama almadan önce sizlere de danışmak istedim. kullananlardan yorum/tavsiye alabilir miyim?

1 CEVAP

Pugy

Benimde biz pug kızım var soruna üzülerek bir fikrim yok ancak pug yazısını gördüğüm an istemsiz gülümseme oluyor yüzümde, yazmak istedim :) Çok geçmiş olsun dilerim ki en kısa sürede iyileşir.