Köpek Maması Tavsiyesi

burakgoksinn

9 10 aylık dişi pitbullum var kısır hangi mamayı tercih etmeliyim fiyat performans olarak ?

2 CEVAP

simbakedi

butce belirtirseniz daha cok yardimci olacaktir arkadaslar ama genel olarak proplan cok ovuluyor kopek mamalarinda

pasakli_

proplan diyet kullanıyorduk biz asla ve asla memnun kalmadık.
aslında köpeklerde durum farklı deneyerek çözüme ulaşmalısınız hele ki kısır köpeklerde.

yaptığı kaka yediği mama miktarından fazlaysa dünyanın en kaliteli maması da olsa kullanmamanız gerekiyor.

ben prochoice 'un prodermasını kullandım çok memnun kaldım.
mystic'i hiç sevmedik. Proplan diyet iki paket bitirdik sevmişti de ama dışkı durumunu görünce veterinerimiz asla kullanmayın dedi. reflex deneyelim diyoruz. arkadaşımın Pug'ı var çok memnun kaldı.