Kedimin Gözünde Buğulanma

mrysckn

merhaba. dün akşam kivi nin gözünde buğulanma,parlaklığın gitmesi ve sanki diğer gözüne göre küçülme gibi bir sorun farkettim. sabah veterinere götürdüm. darbe almış olabileceğini ama emin olmadığını söyledi. 5 gün damla kullanıcaz ( biri göz temizleme losyonu biri inflassed ameliyatlardan önce ağrıları kesmesi için veriliyormuş) ve tekrar kontrol edicek. daha önce başına böyle bir şey gelen var mı? dünden beri stresten ölücem.

9 CEVAP

kedilikizzz

Benim kedimde en ufak bir rahatsızlık geçirip onu atlattığında her seferinde bu buğulanma oluyor. Stres altındayken oluyor yani gözüne vuruyo. Ben de gözüne bi krem kullanıyorum 4,5 günde geçiyor. Korkulacak bir şey değil :)

mrysckn

aslında keyfi yerinde, gayet sağlıklı ve mutlu bir kedi. neden kaynaklandığını bilmiyorum. umarım sizin de söylediğiniz gibi düzelir. cevaplar için çok teşekkürler bir nebze içim rahatladı.

Canandisli

Kedilerde goz hastaliklari yaygin gorulur eger kontrol edildiyse ve tedavisi yapiliyorsa stres yapmayin iyilesicektir minik

MinelG

Benim kedimin gözünü annesi çizdi minik bir delik var gözünde dikkatli bakınca belli oluyor.Bizim de gözümüz de buğulanma vardı şimdi geçti ben de damla kullandım ismi Neo-Kort.cok iyi geldi gözü bayağı düzelme kaydetti :) meraklanmayın 1 haftaya geçer

mrysckn

şu an ismini hatırlamıyorum ama bir damla bir solüsyon kullanmıştım. veterinerinize danışsanız daha iyi olur.

Baharp

Tedavisini aksatmayın. Zaten damla vermiş krem kullanmayın diyecektim ben de. Benim kızımın gözü kapanmıştı darbe almış ameliyat olmak zorunda kaldı ama yüzde yüz görüyor. Biz kremden dolayı geçmesini beklerken vs zaman kaybetmiştik sonra profesöre götürdük o şekilde düzeldi. Eğer leke gibi bir şey kalırsa göz konusunda uzman bir veterinere götürmenizi öneririm onun dışında geçecek bir sorun olduğunu düşünüyorum.

mrysckn

teşekkür ederim cvp için. umarm dediğiniz gibi olur.

Cansumiaaa

Acaba hangi ilaçı kunlandınız?

Baharp

Tedavisini aksatmayın. Zaten damla vermiş krem kullanmayın diyecektim ben de. Benim kızımın gözü kapanmıştı darbe almış ameliyat olmak zorunda kaldı ama yüzde yüz görüyor. Biz kremden dolayı geçmesini beklerken vs zaman kaybetmiştik sonra profesöre götürdük o şekilde düzeldi. Eğer leke gibi bir şey kalırsa göz konusunda uzman bir veterinere götürmenizi öneririm onun dışında geçecek bir sorun olduğunu düşünüyorum.