Sokak Hayvanları İçin Mükkemel

Princess_Lady

Merhaba arkadaşlar ******* da gezerken bunu gördüm Lady de değişiklik olsun diye N&D almaya kara vermiştim yanında da 12 Kg hediye mama yolluyorlar çok İyi bir indirim bence helede sokaktaki canlar için herkes bir göz atmalı bence

7 CEVAP

Poyraz98

Siteden memnunum ama belkide bizi kandırıyorlar 265 tl nin içinde diğer mamanın parasını alıyorlardır.

Cotontzu_Siri

Burada o mama 385 tl değil, 385 tl olan tahılsız. Burada o mama yok, en yakın mama ise 265 tl (aynı fiyat). ******* tarihi yakın mamalar satmaz.

Princess_Lady

Evet dikkat etmemişim

Tester hediye diyor bende oradan alisveris yapiyorum ama nasil tester alabiliriz?

Princess_Lady

Burda o mama 385₺ ******* da ise yanın da hem 12 Kg mama hediye ediyorlar 265₺

ilknrdaisy

Son kullanma tarihi her iki mama içinde yakın olabilir, bilgi alın isterseniz :(

Princess_Lady

Bilmiyorum kendisi hediye olarak koymuş.