Yavru Kedim Tavuk Yer Mi

eliflal

2 aytlık yavru kedime reflex tavuklu yavru kedi maması versem bir şey olur mu ya da sadece tavuklu yavru kedi maması

4 CEVAP

yasement

Yiyebilir zaten yavru kedi mamalari hep tavuklu

Kedinin tavuk türü şeylere alerjisi yoksa bence verebilirsiniz. Tabii ki tek düze beslenmeden uzak kalmak şartıyla.

Canandisli

Aynen yavru kediler bir de bayilir tavuga

Lavital kitten oneririm balikli yavru kedi mamasi olarak hep tavuk bayar diye dusunuyorum alerjisi yoksa tavuklu mama verin once az miktar verin inceleyin alerjik reaksiyon olustu mu diye.yalniz lavitalde biraz fazla diski oluyor ve kokuyor tabi her kediye gore degisir belki sizinkinde boyle olmaz.reflex mama demissiniz eger butceniz reflexe uyuyorsa reflex plus bir ust mama butceniz varsa sanabelle profine matisse n&d oneririm matissenin icerigi yavru icin iyi inceleyebilirsiniz.