Kedimin Kafasındaki Kırmızı Şişlik

eliffunal

Bu sabah kedimin kafasındaki belli yerde tüylerin döküldüğünü fark ettim, iyice baktığımda kırmızı bir şişlik vardı. Ne olur ne olmaz diye crystalin sürdüm biraz ama ne olabilir, başına böyle bir şey gelen var mı

3 CEVAP

eliffunal

Upp

Gamzecs

benim de kedimin boynunun altında bu şekilde kırmızılık şişlik ve sadece o kısımda tüyler döküldüğünü fark etmiştim kedim boynunu kaşırken çok sert davrandığı için olmuştu eğer kulak arkasını ayağı ile sert bir şekilde kaşıdıysa olabilir ama siz yine de bir hekime danışın ciddi bişey değildir umsrım ❤️

eliffunal

@Gamzecs teşekkür ediyorum 🌸😊