Kedimin Ensesinde Kabuklanma

Baliminannesii

Dişi kedim geçen hafta kızgınlıktaydı. Erkek kedim (kısır) üzerine çıkıp ensesini ısırıyordu sürekli. Dişi kedimin ensesinde severken kabuklanma farkettim minik minik. Erkek kedimin yaptığını düşünüyorum ama tam bilemedim çünkü o kabuk olan yerden tüyünü çekince elime geliyor hafiften açıldı orası. Deri hastalığı olabilir mi yoksa o esnada erkek kedi diş geçirdi de kabul mu bağladı bilemiyorum. Yarın götüreceğim ama sormak istedim.

2 CEVAP

Lokumcukk

Boynundan ısırdıklarında yuvarlak küçük yaralar oluyor sonrada kabuk bağlıyor sizinkide öyle bence

Baliminannesii

Şimdi biraz detaylı inceledim her hangi bir kızarıklık da göremedim sadece pul gibi kabuklanma var tam yuvarlak da değil mantarda yuvarlak oluyormuş galiba dökülme