Köpek Maması

Ceylinalkazan

Arkadaşlar benim şöyle bir sorunum var köpeğim hiçbir mamayı yemiyor bir kere açık mama aldım onu yedi ama sonra onuda bıraktı illaha ev yemekleri istiyor bende ona zararlı diye korkuyorum sizce bu konuda ne yapmalıyım???

1 CEVAP

Lunapo

Kesinlikle verme çok zararlı kaliteli güzel bir mama al ve ilk etapta onu tavuk suyuyla ıslat ya da göğüs parçalayıp da koyabilirsin gün geçtikçe azaltarak tavuğu ver sonunda alışıcak ve aç kaldığında yiyicek bunu yaş mama katarak da yapabilirsin bu arada ben açık mamaları pek desteklemiyorum bir petshopta çalışan arkadaşım en ucuz mamalar alıp koyuluyo kaliteli diye millete veriliyor demişti ona göre dikkatli olun