Akvaryum Motoru Elektrik Kacagi Yaparmi

Minikmuezza

Iyi aksamlar arkadaslar kedime su pinari yapmak icin bugun akvaryum motoru aldim.elektrik kacagi olur diye motorun yarisina kadar su koymayi dusunuyorum belli bir cizgiye kadar yani.bu sekilde motora birsey olurmu 2ciside akvaryum motorunun hepsini icine alacak kadar su koysam elektrik kacagi yapipta kedime elektrik carparmi?tesekkurler ona gore kullanmaya baslayacagim

2 CEVAP

Siyamask

Kontrol kalemiyle kontrol etmenizi tavsiye ederim. Suda akım hissedilmese bile çıplak ayakla ve ıslak ayaklayken temas sonucu akım hissedilebilir. Yine de önermiyorum. Sırf motor almamak için yıllarca beta baktım:)))

Minikmuezza

Cevabiniz icin tesekkur ederim.kedisine su pinari yapan kullanan arkadaslar siz nasil yapiyorsunuz biraz aciklayabilirmisiniz