Kedimin Elinde Olan Boşluklar

betulbakioglu

kedimi kucagima aldigimda elinde bazi bolgeleri tuysuz oldugunu farkettim ama hic yok kellenmiş gibi fotografi inceler misiniz 2 yeri böyle?

4 CEVAP

Minnos0202

Benimkininde kulak golgesinde var boyle minik yuvarlak bi kellesme kizariklik yoksa ve yayilmasa sorun yoktur

Kediciik21

Mantar olabilir vete gidin avı ışıkla baksın bir

Kediciik21

Mavi*

UmmSukufe

Doğumsal bir şey olabilir ya da yediği mama alerji yapmış olabilir. Eğer vücudunda yayılmıyorsa bu tüy döküntüsü korkmanıza gerek yoktur. Yayılıyorsa mantar olabilir. Bir de pütürcük filan var ise egzama filan da çıkabiliyor.