Bizim Veterinerimizin Tavsiye Ettiği Mama Markaları

UmmSukufe

Merhabalar 😊
Veterinerimiz bize şu küçük mama listesini vermişti. Ben de, sizlere de faydalı olması adına buraya bırakıyorum.
Ayrıca cins kedilerimiz için de alerji yapmaması adına tavuklu değil balıklı mama almamızı önermişti 2 farklı veteriner. Özellikle mantar teşhisi koyulmuş ise yavrunuza siz de bu şekilde seçim yapabilirsiniz. 🌸

Sağlıkla ve bizle büyüsün tüm bebeklerimiz 🧡

6 CEVAP

pablopicasso

Paylaşım için🙏🏽

UmmSukufe

@pablopicasso 😊🧡🙏

D-O

Paylasiminiz icin tesekkurler :)

UmmSukufe

@fiyonkii tabii ki sizin tercihiniz. Ben güvendiğimiz veterinerin önerilerini paylaştım. Seçim sizlerin 😊 O markayı hastalıklı 3 yavru kedilerimize vermişti veterinerimiz, biz gayet memnun kaldık.

UmmSukufe

@D-O rica ederim 😊🙏 sağlıkla büyüsünler 🌸

fiyonkii

Merhaba, unique Türk malı fakat ben içerik olarak yeterli bulmuyorum. Hemen hemen her veterinerde var ama çoğu mamanın aşağısında kalıyor kalite olarak.