Kısır Kediye Kısır Kedi Maması Verilmezse Ne Gibi Bir Sorun Olur

nnyancatt

kedilerim kısır, normalde proplan tavuklu mama veriyordum. kısır kediler için olan mamalardan verdiğimde zar zor iki uc tane yiyip bırakıyorlar. proplanın tüm kısır kedi mamalarını denedim hiçbirini sevdiremedim. normal mama verirsem bi sıkıntı olur mu?

4 CEVAP

Latahzen27

Kedinizin kilosu çok olur ayrıca paraziti çoğalır bizde kisirlastrilmis gurme olanini oneriryorum size petlienin

nefeskedi

Hiçbir bozulmamış mama parazit yapmaz. Hareketli kediye kısır olmayan mama kilo da yapmaz ama mineral değerleri bazı markalarda kısır- kısır olmayan çeşitlerde farklıdır. Bu da sağlıklarını etkiler. Proplanda ısrar etme sebebiniz var mı? başka markalar da deneyebilirsiniz onların sevebileceği. Bu süreçte kısır olmayan mamasıyla geçişi sağlayabilirsiniz.

Pikapru

Mineral değerlerine bakmak gerekli. İdrar yolu rahatsızlıkları olabiliyor uzun süreli kullanımda. Farklı marka da deneyebilirsiniz arkadaşın dediği gibi

NorthNight

Uzun süreli kullanımda kilo kontrolünde sorun yaşayabilirsiniz. Ve normal mamaların mineral değerleri kısır mamalardan farklı oluyor, buda uzun vadede böbrek ve idrar yolu sorunlarına neden olabilir.