İran Kedisi Su İçme Sorunu

Arkadaşlar benim sıfır burun bi iran kedim var. 5 aylık. Kedim su kabından su içerken gıdısındaki yanaklarındaki tüyler hep su oluyo hani hafif ıslanma falan değil hayvan direk daldırıyo kaba. Havalarda soğudu o şekliyle gidiyo bide betona yatıyo hasta olcak diye korkuyorum sürekli peşindende koşamam. Evinde aynı cins kediyi besleyen arkadaşlar siz kedinize hangi yolla su içiriyosunuz?

4 CEVAP

martha

benimkindede aynı problem var sırılsıklam oluyor gıdısındaki tüyler damlata damlata geziyor :D birçözüm bulamadım

martha

basık burunlara özel su kapları var almadım ama ıslanmasında işe yarayacağını sanmıyorum pek

Ben bulamadım bi türlü o kaptan internette. Sizin bildiğiniz varsa linkini atabilir misiniz

martha

http://www.*******.com.tr/trixie-kisa-burunlu-kedi-icin-mama-ve-su-kabi