Kalp Hastası Kedi İcin Diyet Mama

enesakalin

merhabalar scottish fold 4 aylık yavrumun kalbi delik , ilac tedavisine başladık.doktorumuz diyet mama önerdi fakat sizlerden yardım almak istiyorum hillsin diyet maması hangisi ?

2 CEVAP

Ozzey

Yeni gordum gecmis olsun. Virbac veriyoruz biz diyet mama. Ama bizimki asiri kilolu diye ileride seker sorunu olmasin diye basladik.insallah duzelir yavrucak

Seneca

Hill’s zaten hasta maması olarak geçiyormuş sanırım. Bizimkisinde de mantar vardı, yemesi içmesi gerçek anlamda 0’dı. Veterinerimiz Hill’s hasta maması diyip önermişti ama bu kilosuyla da ilgili olabilir. Çoook çok geçmiş olsun.