Kısırlaştırma Yeri

ayseeny

Merhabalar dün bir soruda erkek 8 aylık kedimi kısırlaştıracağımı fakat doktorumuzun çok pahalı ücret söylediğinden bahsetmiştim, çoğu arkadaşım avcılardaki istanbul üni. Vet. Fakültesinde bu operasyonu yaptırmış, pek bir bilgim yok öğrencilere mi yaptırıyorlar deneyim olsun diye yoksa profesyonelce hocalar mı yapıyor? Doktorumuz 500 tl fiyat verdi ve 350 tl kan testi için istedi, daha güvenilir ve daha uygun bir yer var mı sizlerin önerebileceği? Bu hafta sonu yaptırmayı düşünüyorum ve dünki tavsiyelerden sonra kan testinin çok gerekli olmadığını söylediniz ondan da vazgeçtim sanırım

2 CEVAP

ayseeny

Mesaj attım hemen size

Ozzge

Özelden mesaj attım fakat başka kısırlaştırma düşünen arkadaşlar varsa diye yazıyorum. İstanbul/Gaziosmanpaşada kronikvet benim kedimi de kısırlaştırdığim köpeğimi de düzenli götürdügum yer.Erkek kedi kısırlaştırma işlemini 300 tlye yaptıklarını söylediler bugün sordum .ve hayvanları koruma haftası dolayısıyla da 200tl imiş