Tüy Yumağı Oluşumu İçin

Arkadaslar kedim icin malt almak istiyorum tuy yumagini onlemek icin sizce beaphear,gimcat,trixie hangisini almaliyim gimcat iyi diye biliyorum ama trixie de iyi diye duydum kullananlar beni bilgilendirebilir mi?

5 CEVAP

Cinars

Gimcat kullanıyoruz biz, gayet de memnunuz. Bence alıp gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz

Cinars tesekkur ederim:)siz malt extra olani mi kullaniyorsunuz yoksa taurinli macunu mu kullaniyorsunuz?

pongul

en son biopetactive kullaniyoruz, memnunuz.

ilknrdaisy

Gimcat kullandım biopetactive kullandım ikisindende memnunum ama kedim gimcatin ta dini daha çok seviyor sanirimm

Tesekkur ederim ikinizede peki biopatactivei nereden aliyorsunuz internetten mi hangi siteden?