Kedim Rahatsız Mı Sizce ?

Kursademine

Yaklaşık 2.5 ay önce kısırlaştırdığımız erkek kedim hala peluş battaniye ile çiftleşiyor malum kış şartları evde üzerimize battaniye alamıyoruz. Sizce bu davranış normal mi ?

7 CEVAP

rhizoome

Yoğurma hareketi falanmi yapior patileriyle
Benim kedim yumusak seyleri yogurur gibi yapar hep bebekken annelerinden süt gelsin diye bu hareti yaparlarmis

Kursademine

Ağzıyla tutuyor ayaklarıyla ovalıyor değişik hareketler yapıyor anlayamadım battaniyeyi elinden aldığımızda da sinirleniyor 🤔

rhizoome

Onu benim kedilerde yapar kudurma hareketi gibi bi şey hatta ben battaniyenin icine elimi sokar oyun oynatirim
Endiselenmeyin kısırlasmasindan şüpheliyseniz bi arkadan topunu gözlemleyin kuculmusmu diye. Benim kediminki kucucuk kalmisti

Kursademine

Tekrar koku bırakmaya başlar diye korkuyoruz

alfakan

Elleri ile masaj yapma hareketini diyorsanız eğer benim kedim de yapıyor. Onun haricinde koku bırakmıyorsa bence sorun yoktur diye düşünüyorum.

Efekilic

Benim kedimde battaniyeyi ısırıp yoğuruyor ve çiftleşiyor kısır olmasına rağmen ben veterinere götüreceğim yakında poposunu veya kuyruğunu oynatırsa çiftleşmeye çalışıyor demektir

huqi

Erkek kediler kısırlaşsa bile o istekleri devam ediyormuş. Arkadaşımın ve komşumunda kısır erkek kedisi var onlarında birinin battaniyeye yapıyormuş bi taneside peluş oyuncağa normal bi durum bence. Ama koku bırakır mı bilemiyorum