Felicia Kısırlaştırılmış Somonlu İyimi

Gamze9901

11 aylık dişi kedimi 2 hafta önce kısırlaştırdım. Mama olarak felicia kısırlaştırılmış somonlu mamaya geçiş yapacağım. Orta segmentli bi mama oldugunu biliyorum fiyatlar malum çok pahalı. Bana sadece bu mamayi kullananlar memnuniyet seviyelerini yazarsa sevinirim.

7 CEVAP

Harika felicia tavsiye ederim

Salihaylmz

Felicia kullanan bir sürü arkadaşım var ben uzun süreli kullanmadım hiç ama memnun olanların sayısı fazla

bobby34

orta segment bir mama kullanılabilir bizim kediye kullandım ama ishal yaptı

bademthecatt

Orta segment kullanılabilir bütçeniz doğrultusunda kedinize iyi gelen mamayı kullanabilirsiniz biz kullandık bir dönem deride kepeklenme yaptığı için bıraktık

Baliminannesii

Ben de çok araştırdım felicia kısır mama almak istiyorum ama hem iyi hem kötü yorum var. Ama uygun fiyat olarak bunu görebildim ben de kararsızım

simsek_sevval

Biz kullanıyoruz vee çok seviyor 12 kilogramlık alıyoruz bittiği zaman eğer somonlu bititirmişse tavuklu alıyoruz ve bu ay somonlu kısırlaştırılmış bitirdi çok seviyo

yasminackz

aylarca tavuklusunu kullandım kedim bir zaman sonra sıkıldı şuan 5 6 aydır da somonlusunu kullanıyorum en son zamlanacak diye 12 kg aldım hala somonlusundan devam ediyoruz. ishal kusma vs sorun yaşamadım fakat her mama her kediye iyi gelmeyebilir