Kedimi Kısırlaştıracağım

Kdrygt2

Kedimi kısırlaştırcağım fakat uyanamaz birşey olur diye çok korkuyorum riski varmıdır

6 CEVAP

Minnak53

Yanından ayrılmayın hala yerde paytak paytak yan yan gider bir yere atlamak ister düşer sabaha kadar gözetim altında tutun sabaha inşallah düzelir bizim öyle oldu geçmiş olsun❤️

Minnak53

Bu arada ilk mama suyu verdiniz mi kusarsa endişe etmeyin bizim ki 2,3kez mama yemeden Kusmuştu

AYFER34

kedi için bir riski yok hatta yararı var fakat veteriner hakkında birşey diyemem onada siz karar vereceksiniz.

fatmanuur42

benimkide aynı umaraım en kısa zamanda eski haline en kısa zamnda döner ):

Kdrygt2

İlk mamasını iki saat sonra verdik gece boyunca uyudu sabah uyandığında çok az kustu şimdi iyi çok şükür

Kdrygt2

Kedimi bugün kısırlaştırdım direk uyandı ama hala sersem sersem dolaşıyor :)