Kıtık Sorunu :(

sevgic

Arkadaşlar selam maltipoo çocuğumuz var ve eklem yerlerindeki kıtıklarla başımız belada. Öncesinde bu kadar olmazdı sanırım kışın giydirdiğim yağmurluklar sebebiyle oldu. Kıtık tarakları canını acıttığından kaçıyo var mıdır sizin bi öneriniz

2 CEVAP

Mehmetneroo

Biofelin plus+b damla var bence onu kullanmalisiniz . Herkes tüy dökümünü azalttı diyor ama bence kitik oluşumunu engelliyor ve tüyleri daha sağlıklı şuan

Mehmetneroo

Ve belirtmeyi unuttum ben günlük masaj fırçası ile masaj yapıyorum hem kendisi de çok seviyor ayrıca haftada bir de furminator ile tariyorum