En İyi En Kaliteli Mama Hangisi Önerilerinizi Bekliyorum

busraakcay

Advance veya hills alacaktım ama çokta iyi olmayan mamalar olduğunu okudum. Hangisini alacagımı bilmiyorum

5 CEVAP

simbakedi

köpeklerde proplan çok memnun kalınan bir mama dite biliyorum ama acana, orijen de kağıt üzerinde en iyi içerikte mamalardır. bence imkanınız varsa onlara bakın, yoksa proplan diyorum ben

Pikapru

Exclusion aldım bu ay köpeğime. Bir problem görmedim tüy ya da dışkısında güzelce, iştahla da yiyor başta bir iki gün haricinde. Tester'ı varsa deneyebilirsiniz

busraakcay

Exclusion mamasını bilmiyorum bakacagım hemen

busraakcay

Pro plan duo kullanmıstım çok memnunduk ama sonradan alerji yaptı anlamadım sebebini

Unique en iyi köpek maması