Normal Mı?

MiaDamlaa

Kedim kulağının içini mi artık dısınimi anlamış değilim ama kaşıyor normal mi yoksa bişi mı var?

3 CEVAP

miasugok

Romeo da yapıyo o hareketi hep. orayı yalayıp temizleyemediği için huylandığını o yüzden yaptığını düşünüyorum

MiaDamlaa

Olabilir :)

Canandisli

Kulak uyuzu da olabilir belirtilerine bir bakin derim uyuyorsa da uymuyorsa da veterinere gittiginizde kontrol ettirin muayene edilirken soylemedi ise veterineriniz bir sorunun oldugunu sadece kasiniyor olabilir ya da huylaniyordur dediginiz gibi