Feliway Denilen Ürün Hakkında

umut61

İnternet'te araştırma yaparken Feliway adlı ürünü gördüm acaba daha önce kullanan var mı? Türkiye de satışı yok sanırım kendi sitelerinden de Türkiye'ye yollamıyorlar. Google'da aratıp bulabilirsiniz. Kullanmış olan varsa tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.

8 CEVAP

2qcee

******.com da satılıyor ama gelmesi epey uzun sürüyor.

Miracle1

Ben veteriner hekimimin tavsiyesi üzerine Pet Remedy'yi kullanmaya başladım kedilerim ve köpeğimde işe yaradı ve çok memnun kaldım . Atlasvet adında bir firma veteriner hekimlere veriyormuş bu ürünü.

Pence

Henüz benim patilerle beraber ev değişikliği yapmadık ama internetten okuduğum yorumlara göre oldukça işe yarayan bir şeye benziyor... Taşınacak mısınız?

umut61

Evet 2 ay sonra taşınacağız. Şimdiden araştırmak istedim.

patkam

acaba nerden temin edilebilir

Sharlock

Ben kullandım tavsiye ederim . Bir çok şeyde endişe kaygı stres konusunda işe yarıyor mt kare alanına göre bir iki üç tane kullanabiliyorsunuz kapalı odada daha etkili

nihanakhan

Nerden alabiliriz

muhendishnmmm

******dan sipariş edip almıştım ama pek memnun kalmadım