Dişi Düştü

efruzg

Kedim dün iple oynuyordu aradan biraz geçti ağzıyla uğraştı sonra bi baktım dişi düştü . Acaba zamanı geldi diye mi düşmüştür yoksa ipe takıldı cekti öyle mi olmuştur ? Biraz baktım ama kan vs yoktu. 5aylık diş düşürme zamanı mı?

13 CEVAP

yasement

Evet o aylarda duser:)

Ozzge

O dişini değiştirmiş miydi? Belki de dediğiniz gibi oyun esnasında zarar görmüştür .veterinerinize muayene ettirmeniz daha sağlıklı olur. Geçmiş olsun

yasement

O da olabilir aslinda

efruzg

Hani Çürük gibi sanki dedim iple takıldı cekti düştü mü :)) sagolun ❤️

efruzg

Daha önce hiç diş düşürdüğünü görmedim :/

KedimVar

Benimki de 5-6 aylıkken düşürdü. Oynarken düştüğünü sanmıyorum.

efruzg

Teşekkürler

Ozzge

Ben de kedimin hiç diş düşürdügünü görmedim.şuan köpeğimde tecrübe ediyorum

EmineDemir

kediler dişmi düşürüyormuş...yeni öğrendim teşekkürler :-)

mia1598

benimkisi 5 aylik veterinere düşürdüğü disini atip söylemistim süt disi oldugunu dusmesinin normal oldugunu söylemisti bu disi hamgisi onu bilmiyorum ama mutlaka sorun veterinere sorun

efruzg

Üstteki sivri ön iki kişinden birisi

efruzg

*dişinden

Beyzailbey

Benim kedim de o dönemde düşürdü ancak kanlı değil di siz yine hekiminize danışın isterseniz