Çip Taktırmak,Aşı

Cook

Kedim 1 yıl önce 5 6 süreyle ay ağır bir korona geçirdi.Şu an durumu iyi fakat bağışıklığının düşmemesi için hiçbir aşı yaptırmadık,sadece ilk aşıları var ve şu an 2 yaşına girmek üzere.Çip taktırdığımızda aşılarının olmaması sorun yaratır mı?Ya da çip taktırmasak seyahat vb durumlarda sorun olur mu?

5 CEVAP

diablerose

yurtdisina cipsiz gidemezsiniz

Salihaylmz

Ağır bir korona derken kediniz fip mi atlattı anlamadım?

gece18

Çip taktırmak artık zorunlu. Fakat sorularınız hakkında hiçbir bilgim yok.

Cook

Fip değil fakat entegre korona atlattık.Korona titresi S5 olduğu için geri kalan hayatı boyunca hiçbir aşı vurulmayacak

Salihaylmz

Çip ve kuduz zorunlu olacak bu sene ama siz gene de sağlık sorunu yüzünden muaf olabilirsiniz veteriner hekime danışın