Mycat Somonlu Kedi Maması İyimidir

Gamze9901

11 aylık kısır kedim için Mycat somonlu kısır mamayı alacağım 2kg su 130 civari herkes çok övüyor. Felicia ile Mycat arasinda kaldım sizce hangisi

3 CEVAP

Gmz91910

Mycat daha iyi sanırım 😊felicia denedim bir kedim yedi diğeri yüzüne bakmadı

D-O

Felicianin hangisini dusundunuz bilemiyorum o yuzden kiyaslayamadim. İki mamayi da hic kullanmadim ama mycat icerigine goz attigimda bence iyi duruyor fiyatina gore :)

hazal11

mycat daha iyi super primium diye geciyor zaten yeni sayildigi icin uygun ikerde artacak fiyati. ama kittenlarini onermiyorum toplu igne basi kadarlar kedilerim yiyemiyor agzindan dusuruyor surekli denemek icin 2kglik almistim evde mamam da oldugu icin karistirip veriyorum ama kitten olmayanlar boyut olarak guzel %70 tahilsiz oldugu icin de cok fazla kilo alimi yapmiyor kedide ideal bi mama