******** Market

aysekrzm

daha önce bu siteden alışveriş yaptınız mı, güvenilir mi?

4 CEVAP

Renklipati

İlkkez duydum bu siteyi üste çıksın belki gören alan arkadaşlar vardır

Merveabdn

Benim evimin yakınında olan bir petmarket. ******** hızlı markette görmüştüm ilk..yerindende gidip aldım.. Onlınedan da sipariş veriyorum ertesi gün getiriyorlar hemen. O kadar alıştık ki faiş fiyatlar vermeye uygun fiyata birsey bulunca şaşırıyoruz. Bu yüzden sorduysanız tabi:)

hannnngggg

ben alışveriş yaptım ve memnun kaldım hızlı bir şekilde kargoladılar paketleme oldukça özenliydi mama almıştım son kullanma tarihinde hiç bir sıkıntı yoktu kendileri bir cok platformda da bulunuyor c*ceksepeti vs gibi

aysekrzm

@Merveabdn evet proplan mama fiyatı tüm diğer sitelere göre çok uygundu o yüzden tereddüt ettim. herkese cevapları için teşekkür ederim.