2 Kedim Var Ne Yapmam Gerekyor.

umut61

Merhaba arkadaşlar. Evimde 9 aylık ve 2 aylık 2 kedim var. Büyük olan küçük kediyi hiç rahat bırakmıyor, her fırsatta gidip saldırıyor. Bu duruma nasıl son verebiliriz. Sürekli birbirlerini görmüyorlar. küçük olan kedimi evin ayrı bir yerinde tutuyorum sürekli. Kokusunu aldığı için büyük olan kapısının önünden ayrılmıyor. yavruya zarar verecek diye korkuyorum. Lütfen yardımcı olun

7 CEVAP

ozgur

biraz espirili olacak ama burada söylenenleri deneyebilirsiniz

LoveAnimals

kıskanıyor olabilir

PetlebiAlisveris

evet yukarıda ki 15 madde işe yarıyor oldukça

ahaaha cok güzel :D

umut61

2 aylık kedim şuanda gençlik hastalığına yakalandı :( Veterinerde kontrol altında tutuyorlar

defne

İki kedinizede aynı ilgiyi göster zamanlada birbirlerine alışırlar

defne

İki kedinizede aynı ilgiyi göster zamanlada birbirlerine alışırlar