Yavru Kedi Maması

MinelG

Arkadaşlar felicia tavuklu ve balıklı yavru kedi maması aldım.Kedim çok beğendi fakat bu mama konusunda biraz korkuyorum.Taş yapan bir sürü mama okudum bu da beni korkuttu.Öğremci olduğum için bu mamayı tercih ettim ama sizce iyi midir?

3 CEVAP

Bende daha once felicia kitten incelemistim icerik olarak iyi bence kullanabilirsiniz ama daha oncede baska sorularda yazdigim gibi her kediye her mama iyi gelmiyor bir sure gozlemleyin diski tuyler diskiya cikma suresi nasil su icmede azalma artma var mi diye

MinelG

Teşekkür ederim dikkat edicem :)

Rica ederim:)