Kedimin Traş Edilen Tüyü

fatmanuur42

dişi kedim kısırlaştı traş edilen bölgede ne zaman tüy çıkmaya başlar

6 CEVAP

Minnak53

Royal canin young male neutered almışım

KedimVar

Yavaş yavaş uzar oralar. Ama eski hali gibi olması 1 ayı bulur herhalde.

Minnak53

Bizim oğlanda popo traşlı geziyor hala kel çok az geldi tüyleri 2,3 ay anca belki eski halini alır

fatmanuur42

teşekkür ederim kısır mama olarak ne önerirsiniz

Minnak53

Valla mama konusunda ben artık saldım arkadaşım çayıra :) yani oğlana kısırlaştırmadan önce evde hala var rc var hills tuna tavuk
Proplan orijen acana nd portakallı az tahılsız var oğlu var şuan kısırlaştığı için rc genç erkek kedi verdi vet ama şuanda deri problemi yaşadığımız için yani mantarla hils zd kullanıyorum kısırlaştırma benim 1 ay olmadı vetim hemen kısırlaştı diye kısıra geçmek zorunda değilsin demişti elindekileri bitir diyor ama genede aldım

Rmznkync

Royal güzel mama devam edebilirsin